Tiskli jsme pro

 

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana - Dnes hrají Cimrmani v Žižkovském divadle a jejich deset až patnáct představení do měsíce bývá beznadějně vyprodáno po prvním dnu předprodeje. Publikum tvoří většinou mládež (dokonce i ta školou povinná), snad děti pamětníků, ale i jejich stárnoucí rodiče nacházejí v absurdním, mystifikačním a antioficiózním humoru svoje specifické vyžití.

NEXT - Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a kamerové systémy. Bezpečnostní dveře NEXT jsou certifikovány dle norem EU.

HENKEL ČR - Firma Henkel působí ve třech základních obchodních oblastech - prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla, těsnicí hmoty a prostředky pro povrchovou úpravu kovů.

VZP -  je s více než 6,4 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR.

LUNCHTIME.cz - Nabízíme vždy aktuální denní menu podle restaurace - vyberte si vaše město. V databázi najdete restaurace,
pizzerie, hospody i kavárny z vašeho města, najděte si tu svou pomocí jednoduchého filtru.

 ÚHÚL - Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem je organizační složkou státu zřízenou Ministerstvem zemědělství České republiky.

Snadné rande - nejsnadnější možnost seznámení, stačí se jen zaregistrovat a se zbytkem vám už pomůžeme.

KELLER - speciální zakládání, spol. s r.o. je součástí skupiny KELLER GROUP LIMITED, sídlící v Londýně. Pracovní náplní této skupiny je řešení úkolů v oblasti zakládání staveb a ochrany staveb před povrchovou a podzemní vodou.

SHOP2FLY - Reference spokojených klientů reflektují kvality našich služeb, které stále zlepšujeme, a které můžete vyzkoušet i Vy sami, když zvolíte firmu AIR TEAM, s.r.o. jako svého dodovatele avioniky a náhradních dílů pro letadla.

Klub lodních modelářů Brandýs - Čas od času bývá dobré se v překotné době pozastavit a zavzpomínat na ty, kteří stáli u kolébky modelářství v našem městě. Netřeba zdůrazňovat, že modelařina v některé ze svých mnoha podob oslovila skoro každého. Krásné vyjímky pak potvrzují pravilo, že modelářství bylo, až do doby nepříliš vzdálené, prakticky čistě klukovskou doménou.

TOP 09 - V minulých dvaceti letech předstupovaly politické strany před voliče se svým volebním programem s vědomím, že žádná nemá dost sil na to, aby jej beze zbytku realizovala. TOP 09 pokládá za nejpoctivější a nejjednoznačnější závazek ucházet se o důvěru voličů tak, jako se ucházejí vlády o důvěru v Poslanecké sněmovně.

Miniškolka Lumpík - miniškolka rodinného typu v Brandýse nad Labem.

Actorsrunway.cz - Actor´s Runway Agency je exkluzívní herecká agentura, která pro své klienty poskytuje kompletní herecký servis.

Photon EnergyVyvíjíme a budujeme fotovoltaické elektrárny na volných a střešních plochách na klíč a nabízíme komplexní sortiment specializovaných služeb pro developery a investory do FV projektů.

DEREZA - Zkušenosti pracovníků firmy z významných zakázek, dodávek a instalací TZB (Rudolfinum, Pražský Hrad, Pražské teplárny, Paláce Blaník, Světozor, věznice Ruzyně a Všehrdy, hotely Intercontinental, Jalta, Forum, biskupství Hradec Králové, a mnoho dalších) byly nejvýznamnějším vkladem do další úspěšné činnosti. V současné době firma realizuje stavby v plném rozsahu včetně veškerého vybavení a technologií.

ABL - Nositelem projektu Bowlingová liga ABL družstev rekreačních hráčů ( dále jen ABL ) je produkční společnost Silver Lane Production s.r.o. vydavatel jediného českého bowlingového časopisu Bowling magazín a provozovatel českého informačního portálu www.bowlingweb.cz

Skaut - Skauting, to jsou dvě základní věci – dobrá parta a dobrá příležitost. Jednak skupina lidí, přátel, kamarádů – jednak příležitost žít život dynamicky a smysluplně. Skauting je celosvětově největší výchovné hnutí pro děti a mladé lidi.

WUCC 2010 - Když létat je tak snadné FRISBEE

Tenax CZ-  Firma je zaměřena na vývoj, realizaci, servis a obchodní činnost v oblasti řidicích systémů, průmyslovou konektivitu se zvláštním zaměřením na produkty firmy Harting, sběru a zpracování dat, komunikace a informačních technologií a laserové technologie.

Frigomont - patří k předním společnostem se zaměřením na výstavbu, ingeneering a projektování investičních celků. Základy společnosti byly založeny již v roce 1994, kdy stávající vedení společnosti zahájilo podnikatelskou dráhu v oboru servisu – montáže a prodeje chladírenských, mrazících a klimatizačních technologií obchodních organizací, potravinářských podniků, podniků veřejného stravování i u občanů.

Habilis tools - výhradní dodavatel profesionálních nástrojů značky G3 pro Českou republiku

 PeaceEgg - Během necelých pěti let existence se písecký tým propracoval mezi prvních šest open týmů, vyhrál jeden ligový turnaj a stal se halovým vicemistrem republiky. Kromě toho se v roce 2007 řada mladých hráčů z Písku zúčastnila ME v Southamptonu, kde hráli za juniorskou reprezentaci. Právě mladí hráči jsou velkým příslibem rozvoje týmu i v budoucnosti.

FINSPOL- Zajistí bezplatné vypracování analýz o stavu stávajícího pojištění daného klienta s doporučením na případné změny či úpravy, které by měly znamenat optimalizaci pojistné ochrany ve vztahu k činnosti.

Michal Kratochvíl, Kotle-karmy - Plynové kotle včetně instalace, plynová topidla a ohřívače vody, vložkování komínů a instalaterské práce v Praze a okolí

Agama Vousatá-Pogona Vitticeps -Jde o nádherného draka původem z Austrálie. Agama si na člověka snadno zvykne a po čase sama vyhledává kontakt. Je naprosto bezpečná a chovat ji mohou i děti.

Nadokenní rolety Beclever se díky své mnohostrannosti přizpůsobí potřebám každého stavebníka.

Western shop nabízí vše pro western a chopper.

Společnost Adregroup již mnoho let vyrábí prací prášky aviváže a další prací prostředky.

Klimatizace ostrava - prodej, montáž klimatizačních, chladících zařízení a tepelných čerpadel.

Alu kola jedině od mmtuningauto.cz.

AUTO Heller je autorizovaný prodejce nových vozů Volkswagen, Audi, Škoda, Seat.

Prodej prověřených, servisovaných ojetých vozidel s jasným původem v autobazar Ostrava.

Díky speciálnímu složení dosahuje požární sklo vyšších hodnot odolnosti třídy E.

V našem internetovém obchodě najdete špičkové superprémiové, ultraprémiové a holistické krmivo pro psy splňující ty nejpřísnější nároky na kvalitu výživy psů.

Veškeré zboží z textilní galanterie nabízíme v mnoha velikostech a šířkách a ve velmi bohaté barevné škále.

V našem e-shopu naleznete chladící zařízení, vozíky, gondolya další sortiment.

Mezi hlavní aktivity naši společnosti patří dovoz aut z USA, dovoz moto a zboží, veteráni a prodej pneu.

Výměna odkazů

Pokud máte zájem o výměnu odkazů, umístěte si na své stránky naší ikonku nebo textový odkaz a zašlete nám svůj emailem. Zpětný odkaz umístíme na naše stránky zpravidla během 24 hodin. Nepodporujeme stránky odporující našim zákonům a pravidlům slušného chování.

Printex - výroba samolepek

<a href="http://www.printex.cz" title="Výroba samolepek"> <img height="31" width="88" alt="Printex - výroba samolepek" src="http://files.printex.webnode.cz/200000003-4c4594d405/iconaprintex.gif" /></a>

Textový odkaz

Printex - výroba samolepek, tisk samolepek, samolepky na sklo, oboustranné samolepky.

Printex - <a href="http://www.printex.cz" title="výroba samolepek">výroba samolepek</a>, tisk samolepek, samolepky na sklo, oboustranné samolepky.


NaJizeru.cz Wilesco Tisk samolepek Detektor kovu