Tiskli jsme pro

 

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana - Dnes hrají Cimrmani v Žižkovském divadle a jejich deset až patnáct představení do měsíce bývá beznadějně vyprodáno po prvním dnu předprodeje. Publikum tvoří většinou mládež (dokonce i ta školou povinná), snad děti pamětníků, ale i jejich stárnoucí rodiče nacházejí v absurdním, mystifikačním a antioficiózním humoru svoje specifické vyžití.

NEXT - Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a kamerové systémy. Bezpečnostní dveře NEXT jsou certifikovány dle norem EU.

HENKEL ČR - Firma Henkel působí ve třech základních obchodních oblastech - prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla, těsnicí hmoty a prostředky pro povrchovou úpravu kovů.

VZP -  je s více než 6,4 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR.

LUNCHTIME.cz - Nabízíme vždy aktuální denní menu podle restaurace - vyberte si vaše město. V databázi najdete restaurace,
pizzerie, hospody i kavárny z vašeho města, najděte si tu svou pomocí jednoduchého filtru.

 ÚHÚL - Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem je organizační složkou státu zřízenou Ministerstvem zemědělství České republiky.

KELLER - speciální zakládání, spol. s r.o. je součástí skupiny KELLER GROUP LIMITED, sídlící v Londýně. Pracovní náplní této skupiny je řešení úkolů v oblasti zakládání staveb a ochrany staveb před povrchovou a podzemní vodou.

Klub lodních modelářů Brandýs - Čas od času bývá dobré se v překotné době pozastavit a zavzpomínat na ty, kteří stáli u kolébky modelářství v našem městě. Netřeba zdůrazňovat, že modelařina v některé ze svých mnoha podob oslovila skoro každého. Krásné vyjímky pak potvrzují pravilo, že modelářství bylo, až do doby nepříliš vzdálené, prakticky čistě klukovskou doménou.

Actorsrunway.cz - Actor´s Runway Agency je exkluzívní herecká agentura, která pro své klienty poskytuje kompletní herecký servis.

DEREZA - Zkušenosti pracovníků firmy z významných zakázek, dodávek a instalací TZB (Rudolfinum, Pražský Hrad, Pražské teplárny, Paláce Blaník, Světozor, věznice Ruzyně a Všehrdy, hotely Intercontinental, Jalta, Forum, biskupství Hradec Králové, a mnoho dalších) byly nejvýznamnějším vkladem do další úspěšné činnosti. V současné době firma realizuje stavby v plném rozsahu včetně veškerého vybavení a technologií.

ABL - Nositelem projektu Bowlingová liga ABL družstev rekreačních hráčů ( dále jen ABL ) je produkční společnost Silver Lane Production s.r.o. vydavatel jediného českého bowlingového časopisu Bowling magazín a provozovatel českého informačního portálu www.bowlingweb.cz

Skaut - Skauting, to jsou dvě základní věci – dobrá parta a dobrá příležitost. Jednak skupina lidí, přátel, kamarádů – jednak příležitost žít život dynamicky a smysluplně. Skauting je celosvětově největší výchovné hnutí pro děti a mladé lidi.

Tenax CZ-  Firma je zaměřena na vývoj, realizaci, servis a obchodní činnost v oblasti řidicích systémů, průmyslovou konektivitu se zvláštním zaměřením na produkty firmy Harting, sběru a zpracování dat, komunikace a informačních technologií a laserové technologie.

Frigomont - patří k předním společnostem se zaměřením na výstavbu, ingeneering a projektování investičních celků. Základy společnosti byly založeny již v roce 1994, kdy stávající vedení společnosti zahájilo podnikatelskou dráhu v oboru servisu – montáže a prodeje chladírenských, mrazících a klimatizačních technologií obchodních organizací, potravinářských podniků, podniků veřejného stravování i u občanů.

Habilis tools - výhradní dodavatel profesionálních nástrojů značky G3 pro Českou republiku

FINSPOL- Zajistí bezplatné vypracování analýz o stavu stávajícího pojištění daného klienta s doporučením na případné změny či úpravy, které by měly znamenat optimalizaci pojistné ochrany ve vztahu k činnosti.

Michal Kratochvíl, Kotle-karmy - Plynové kotle včetně instalace, plynová topidla a ohřívače vody, vložkování komínů a instalaterské práce v Praze a okolí